Çalışma Saatleri - 9:00 - 18:00,Cumartesi - 9:00 - 14:00
Sahrayı Cedit Mah. Mengi Sok. N: 28 Decesan Blok D.6Kadıköy, İstanbul

Hakkımızda

Adran Arabuluculuk

Türk yargı sisteminde günden güne önem kazanan alternatif uyuşmazlık yöntemi arabuluculuk hizmetinin kurumsal bir yapıya bürünmesi amacıyla Adran Arabuluculuk Merkezi kurulmuştur.

Adran Arabuluculuk Merkezi uyuşmazlıkların çözümünde en yüksek kalitedeki hizmeti sunarak,  katılımcıların talepleri doğrultusunda mümkün olabilecek en kısa sürede, en az maliyetle, kalıcı, ekonomik ve tarafların menfaatine uygun çözüme ulaşmayı amaçlamaktadır.

Merkezimiz

Adran Arabuluculuk Merkezi alanında uzman arabulucu, bilirkişi, hukukçu ve hesap uzmanlarıyla işbirliği içerisinde İstanbul da hizmet sunmaktadır.

Adran Arabuluculuk Merkezi Anadolu yakasında E 5 ve Tem yollarının kesişiminde, metro ve otobüs gibi toplu taşıma araçları ile rahatlıkla ulaşılabilir konumdadır.

Merkezimizin ortağı olmayan arabulucular da kendi arabuluculuk toplantılarını merkezimizde yapabilmekte olup; tüm toplantı odalarımızda bilgisayar, yazıcı ve telefon mevcuttur.

Adran Arabuluculuk Merkezi görme ve işitme engelli taraflara hizmet verebilecek alt yapıya sahip olduğu gibi dünya çapında yaygın bir uygulama olan çevrimiçi arabuluculuk teknolojilerine de sahiptir.

Adresimiz

Sahrayı Cedit Mah. Mengi Sok. N: 28 Decesan Blok D.6 Kadıköy/İST

Telefonlarımız

0 216 359 70 01 - 02 PBX

Çalışma Saatlerimiz

Hafta İçi - 9:00 - 18:00, Cumartesi - 10:00 - 14:00

Adran Arabuluculuk © 2021 Tüm hakları Saklıdır. Gizlilik Politikası  - Tasarım